Fuseknit – synergie technologií a tradice


Revoluci ve vývoji funkčních materiálů přináší technologie Fuseknit, která se objevuje napříč celou kolekcí podzim/zima 2018. Jedná se o speciální způsob pletení, kdy je díky plynulému střídání různých druhů vazby a materiálů dosaženo ještě lepších funkčních vlastností než dříve. Bezešvé přechody mezi jednotlivými strukturami pleteniny umožňují, aby byl materiál měkčí a poddajnější. Nespornou výhodou je rovněž i vyšší elasticita materiálu, která poskytuje maximální volnost pohybu. Při výrobě materiálu vzniká minimum zbytků, proto je šetrná k životnímu prostředí.

 

FUSEKNIT COMFORT

Pokud hledáte funkční prádlo pro širokou škálu sportovních aktivit, je to právě Fuseknit. Díky módnímu a neotřelému designu s decentním melírem je vhodné i na běžné nošení v mírně chladném až chladném počasí. Tato řada si dala velmi záležet i na módních prvcích, která však nemají žádný vliv na funkčnost. Jemné perforace zvyšují prodyšnost a o perfektní zachování všech funkcí se postarají bezešvé přechody.

 

Pánské triko FUSEKNIT COMFORT TURTLENECK - funkční triko s "nákrčníkem". Tento produkt získal ocenění Gold Winner na veletrhu ISPO 2018 v Mnichově. Zvýšený límec nahrazuje nákrčník a v oblasti úst má perforaci.

MUŽI
ŽENY
DĚTSKÉ
UNISEX
Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami