Ambasadoři


Podporovaní sportovci

ANNA FERNSTÄDT

skeleton

 

Anna Fernstädt (23. listopadu 1996) se narodila v Praze, od jednoho roku žila v Německu. Na skeletonu začala jezdit ve 14 letech, velkých mezinárodních závodů se zúčastní od roku 2013.

V roce 2015 se poprvé představila na juniorském mistrovství světa, o rok později ve Winterbergu získala bronz. Od roku 2016 startuje ve Světovém poháru, jejím maximem jsou dvě třetí místa. Prvního seniorského světového šampionátu se zúčastnila v roce 2017, kdy s německým smíšeným týmem vybojovala bronz a v individuálním závodě skončila čtvrtá. Na zimní olympiádě v Pchjongčchangu 2018 dojela šestá, v Pekingu 2022 sedmá.

Více o Anničce se dozvíte na jejím webu zde a sledovat ji můžete na instagramovém účtu i facebookovém profilu.

PETRA VESELÁ

překážkové běhy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Když “Peťu” potkáte v civilu se sportovní taškou přes rameno, tak si možná řeknete, že to je zase nějaká barbína, co si hraje na sport. Tento názor velice brzy vezme za své, když vás porazí rozdílem několika tříd v jakémkoliv překážkovém běhu na jehož start se s ní postavíte.
Ono to totiž vše začíná u tréninku, který si Petra neskutečně užívá a umí v něm být neskutečně efektivní. V tělocvičně ji neuvidíte zvedat železo, vždy posiluje jen s vlastní vahou. Bezpečně ji poznáte podle toho, že se většinu času v tělocvičně pohybuje ve visu na rukách. Taková blonďatá opička.

Petra se k výkonnostnímu sportu dostala přes běžecké lyžování, které dělala až do juniorské kategorie v Novém městě na Moravě.

Petra je několikanásobnou vítězkou závodů Spartan Race, Predator Race, Gladiator race a Army run. Na mezinárodní scéně vybojovala 3. místo v celkovém pořadí Super Serie Centrální Evropy, je držitelkou titulu Mistryně Evropy v týmovém závodu Spartan Race a z Mistrovství světa v Spartan Race si přivezla 15. místo. V minulosti (doba před OCR): několikanásobná mistryně ČR v běžeckém lyžování, duatlonu a biatlonu.

Více o Petře se dozvíte na jeji facebookovém profilu i instagramovém účtu

 

MARTIN A PETR FUKSOVI

rychlostní kanoistika


Martin Fuksa je český rychlostní kanoista, který se specializuje na kategorii C1.

Je dvojnásobným mistrem světa v závodě na 500 m a osminásobným evropským šampionem na tratích 500 a 1000 m. Ke kanoistice ho přivedl otec Petr (účastník OH v Atlantě 1996) a dědeček Josef, oba zároveň plní roli trenérů.

Rodinnému sportu se věnuje také jeho mladší bratr Petr, se kterým se v rámci MS v Szegedu kvalifikoval na LOH v Tokiu 2020 v kategorii deblkanoí na kilometrové trati.

Martina můžete sledovat na jeho facebooku i instagramu.

Facebookový profil Petra najdete zde a instagramový zde.

 

ONDŘEJ FEJFAR

horský běh

Horský běžec z Krkonoš, který se běhu věnuje od patnácti let a má za sebou poměrně pestrou kariéru, která jistně není zdaleka u konce. 

Rád si před sebe dává zdánlivě nemožné cíle a usilovně pracuje na jejich dosažení. Jeho dlouhodobým projektem je přijít na to, zda obyčejný kluk z Krkonoš může šlapat na paty těm nejlepším horským běžcům na světě. Odpověď není jednoznačná, ale cílem je dokázat, že možné to je!

Ondra je trojnásobným mistrem ČR ve SkyRace, 3x nejlepší Čech na Run Czech půlmaratonu v karlových varech, získal 2. místo na MČR v půlmaratonu. Na Mistroství světa v běhu do vrchu - Long Distance se umístil na 1. místě v týmech a 9. míste individuálně. Na světové scéně vybojoval 1. místo na The Rut Vertical Kilometer, 1. místo na Transvulcania Half Marathon a 2. místo na Transvulcania Vertical Kilometer a 2. místo na závodě Pikes Peak Ascent.

Chcete se dozvědět více? Navštivte stránk www.horskybezec.cz

Na instagramu najdete Ondru zde a na facebooku zde.

 

Slovenská reprezentace v běhu na lyžích

běžecké lyžování

S národním reprezentačním týmem jsme se spojili v zimní sezóně 2016/2017, kdy jsme společně vytvořili unikátní design závodní kombinézy inspirovaný motivy z obce Čičmany.

Upravenou kombinézu s “čičmanskými” vzory jste mohli vidět i na olympijských tratích v Pchjongčangu.

Reprezentaci vybavujeme závodním i tréninkovým oblečením, které umožní špičkovým sportovcům trénovat za každého počasí. Postupně budou nejlepší slovenští běžkaři používat vybavení Craft také v letní přípravě např. na kolečkových lyžích, běhu nebo na kole.

Nyní jsme teprve na začátku naší společné cesty, která bude trvat minimálně do zimních Olympijských her v Pekingu 2022.
Více inforamcí o slovenské reperzentaci v běhu na lyžích najdete zde.

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami