CO NOVÉHO V CYKLISTICKÉ KOLEKCI CRAFT?


Zbrusu nové modely i nové barvy již osvědčenoho cyklistického oblečení značky CRAFT jsou přichystány v obchodech a čekají, kdo si je pořídí a využije v ostrém provozu.

Na co nového můžete narazit? Pro vyznavače silniční cyklistiky máme třešničku na dortu v podobě cyklistického dresu z naší nejvyšší řady PRO anebo druhou z řady ADV. A sice dres PRO Aero a ADV Aero. Technicky maximálně propracované dresy s precisním ergonomickým střihem a četnými vychytávkami, které dbají na aerodinamiku jezdce a zvyšují tak jeho výkon. To samé platí pro cyklokalhoty PRO Aero Bib a ADV Aero Bib.

PRO Aero cyklodres M/1913160 PRO Aero Bib cyklokalhoty M/1910534

 

 

ADV Aero cyklodres M/1913161, ADV Aero cyklokalhoty M/1910536 

 

ADV Aero cyklodres W/1913162, ADV Aero cyklokalhoty W/1910550

Další velkou novinkou je nová řada oblečení pro gravelisty. Takže pokud rádi jezdíte na gravelu a chcete se se svým kolem sladit i oblečením, určitě si vyberete. V nabídce jsou jak volnější, tak i upnutější modely.

Pro gravelisty:

    

 

Pro gravelistky:

 

doplňky: rukavice 1913182, kšiltovka 1913191

 

Kdo je uvědomělý a snaží se svým chováním šetřit životní prostředí, může si pořídit náš osvětový dres nebo cyklokalhoty s dalšími doplňky v neotřelém designu upozorňujícím na globální oteplování Země.

Pokud opravdu dbáte na bezpečnost při jízdě, určitě budete spokojeni s dresem Lumen. Ten nabízíme jednak v technicky výše propracované verzi ADV Endur Lumen anebo v základní řadě CORE Endur Lumen. Pro tyto dresy jsou typické četné reflexní prvky, které na první pohled nepůsobí výrazně, ale v případě nasvícení se stanete doslova svítící žárovkou. To samé platí pro cyklokalhoty ADV a novinku CORE Endur Lumen. Anebo dokonce i pro bundu ADV Hydro Lumen a novinku CORE Endur Lumen Hydro. Prostě maximální bezpečnost máme pod kontrolou.

ADV Endur Lumen-pro pány 

 

ADV Endur Lumen - pro dámy 

CORE Endur Lumen - pro pány

 

CORE Endur Lumen - pro dámy 

 

No a jestli zrovna nemáte figuru profesionálního jezdce a chcete dres, který vás nezklame, navrhujeme vyzkoušet naši novinku CORE Essence Regular. Jeho design je elegantně decentní, střih pohodový, a i když je zařazen do řady CORE, tak co se technické propracovanosti a příjemnosti materiálu týká, nabízí rozhodně víc.

 

 

Další nabídku oblečení a vybavení pro cyklisty najdete ZDE 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami