V čem vyběhneš letos ty?


Jaro i nová kolekce běžeckého oblečení je zde! V letošní kolekci bylo cílem nejen zdokonalit materiály a funkční parametry, ale trefit se do módního vkusu každého jedince. Ať si potřebujete pořádně vyplavit endorfiny nebo jen lehce trénovat, Craft vám umožní být sám sebou při každé příležitosti. Základním DNA značky zůstávají spolehlivost, funkčnost a propracovanost.

Novinkami této sezóny jsou kolekce SHADE a URBAN.

 

Kolekce SHADE

 

Zásadním kritériem pro vytvoření této kolekce byla vysoká ochrana před slunečním zářením. Hustá, pevná tkanina minimalizuje množství UV světla, které může projít skrz oděv. Nejen silnější tkanina, ale i dobře zvolená barva se postarají o snížení UV.

Obecně platí, že tmavší barvy absorbují více záření. Typ vlákna a ošetření textilie se také významně podílí na narušování UV záření. O aktivní ochranu proti slunci se výborně postarají polyester a nylon. Vlna a hedvábí jsou středně účinné. Bavlna, hedvábí, lněné a konopné tkaniny bez ošetření zabraňují UV záření jen velmi málo. Stejně jako u opalovacích krémů se stupnice s ochranným faktorem proti slunečnímu záření označuje SPF, tak u oděvů ji značíme UPF. Opalovací krémy jsou účinné pouze proti UVB záření. Látka s konkrétními vlastnostmi je účinná proti oběma ultrafialovým A a B světlům. Navíc UV záření způsobuje přehřívání organismu, které vede ke snižování výkonnosti.

Craft splnil svůj úkol a díky pečlivě zvolené kombinaci parametrů vytvořil novou běžeckou řadu Shade s ochranným UV faktorem 50+.

 

 

Dámská kolekce SHADE

 

Triko CRAFT Shade

 

 

 

 

 

 

 

 

Pánská kolekce

 

 

 

Kolekce URBAN

Výkon není vše. Pokud primárně běháte pro radost, chcete se jednoduše cítit dobře. A komfort i vzhled jsou pro to důležitými parametry. Není důvod se nechat svázat představami o „správném“ běžeckém oblečení. Navíc – stále více se běžeckým prostředím stává město s jeho přilehlým okolím, kde můžete vyjádřit vlastní osobitý styl. Zkombinujte si oblečení podle svých představ!

 

 

Dámská kolekce

 

Pánská kolekce

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami