Testování topu UNTMD od Craftu


Sportovní oblečení od Craftu nosím už pár let. A ráda. Jednoznačně pro jeho funkčnost, pohodlnost. A také proto, že fakt drží. Vyperete ho stokrát a pořád vypadá stejně. Ale co si budeme povídat, vzhledově to byla vždycky trošku nuda. Nic vesměs výrazného, hravého. Ale viděli jste tu jejich novou kolekci? Můžete jít v tom na jógu i na diskotéku:) Začali mě bavit ještě víc.

Měla jsem možnost otestovat top UNTMD z kolekce jaro/léto 2020 craft studio. Vybrala jsem si černo-modro-žíhaný. Je docela ulítlý jako z jiné galaxie. Poslední kolekce má konečně víc šťávy a zaujme nejen vaši kůži ale i oči. Konečně si můžete užít trochu extravagance i při sportu. Takže pro oči super a co na to říkala kůže?

Nutno hned na začátek podotknout, že nemám typické tělo běžkyně/sportovkyně. Prostě hrudník mi narostl víc na parádu než na sport. Jenže sport mě baví a je pro mě báječný relax a rozhodně se ho nechci vzdát. Víte, jak se sportuje s plným hrudníkem? Přihlížející mužská část by s tím asi problém neměla, ale já s tím občas problém mívám. A proto jsem chtěla vyzkoušet, na jakou aktivitu bude vhodný tenhle top. A jak teda obstál tenhle top?

Vezměte si ho na jógu, tanec, street-workout, posilování nebo protažení – a bude to pecka! Top se stane vaši druhou kůží, zůstanete v suchu, dovolí vám maximální rozsah pohybu, nic vám z něho nevypadne a dovolí vám se soustředit jen na pohyb. Určitě doporučuju. Když bude vykukovat pod tričkem, ničemu to nevadí, je fakt na pohled zajímavý a věřím, že když budete cvičit jen v topu, přitáhne spoustu očí z okolí.

Vezměte si ho pod tričko na celodenní nošení – jo, taky jsem to zkusila. Popravdě jsem mu úplně nevěřila, když jsem viděla, že je bez kostic. To mi je nemůže udržet, myslela jsem si. Ale materiál je poměrně pevný, dvouvrstevný a tím, že je to top, tak pozvedne prsa a zároveň je nijak nedeformuje. Žádná tenká ramínka, žádná bolest za krkem. Když na top oblečete tričko, vytvoří hezkou siluetu.  Na celodenní nošení – není problém.

Vezměte si ho na běh, volejbal nebo skákání panáka - pokud máte menší, střední velikost poprsí. Výhoda je opravdu široká guma kolem obvodu pod prsy, se ani nehne. Takhle širokou oporu pod prsy jsem na sportovní podprsence ještě nezažila. Perfektní je, že mě nepodřela ani při delším běhu. Žádné opruzeniny pod ňadry, žádná sedřená kůže, jak kdyby se na vás vystřídala půlka armády. Což při delším běhu (nad hodinu, hodinu a půl času) se mi u některých podprsenek stává. Tenhle top nemá skoro žádné lemy, proto je velmi pohodlný. Na druhou stranu také nemá kostice a nemá možnost posuvu ramínek. Pokud máte nadupaný hrudník, počítejte s tím, že bude při běhu prohupovat.

Vezměte ho na surf, wakeboard. A když k tomu přiberete tu krásnou kosmickou bundičku ze stejné kolekce na večerní párty na pláži, budete sportovní královna noci!

@maja_martina


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami