Test trika CRAFT Active Extreme 2.0


Leontýna Jurigová je další naše testerka, která vyhrála v naší soutěži a společně s jejím parťákem - pejskem Casperem otestovali funkční triko Active Extreme 2.0 při společném výběhu. 

Jestli triko obstálo v testu si můžete přečíst v následující recenzi od Leontýnky:

Na začátek musím říct, že první, co mě trklo do nosu, bylo zařazení kategorie psích sportů do selektoru funkčního prádla. Za to palec celému Craftímu týmu, sportovní značky na vyznavače tohoto odvětví moc nemyslí 😊 . 

Vybrala jsem si řadu Active Extreme 2.0. a na rovinu se přiznám, že mě jako holku zaujal především design. Což následně ocenily i mé kamarádky, když jsem si triko vzala s sebou na společný běhací víkend v Krušných horách.

Triko jsem posledních 14 dní prakticky nesundala. Napoprvé mě lehce vyděsila velikost trička, zdálo se mi, že mi bude malé. To se samozřejmě nestalo - triko sice opravdu dokonale obepíná postavu,ale zároveň vás nikde neškrtí, člověk má pocit, že jej na sobě ani nemá.

Zamilovala jsem si hlavně jeho úžasnou vlastnost odvádění potu, i po velmi intezivním tréninku mi ve výklusu není zima a nemusím tak na sobě mít ještě další vrstvu navíc. V zimním období jsem většinou běhala ve třech vrstvách, momentálně používám craftí triko a druhou vrstu – dokonale to stačí. Už se těším až si ho s Casperem (maďarský ohař) vezmeme na první závod v canicrossové sezoně 2020 na konci února. No a já už si dělám zálusk na běžecké legíny Craft.


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami