Test funkčního topu a kalhot UNTMD


DESIGNOVÁ KOLEKCE, URČENÁ NA FITNESS AKTIVITY, PŘEKRAČUJÍCÍ HRANICE FUNKČNÍHO OBLEČENÍ. MÓDNÍ ZÁLEŽITOST, KTEROU BUDETE CHTÍT NOSIT I MIMO SPORT.

 

Top CRAFT UNTMD Cropped X

Do tohoto topu jsem se zamilovala hned na první pohled. Ve skrytu duše jsem ovšem doufala, aby se mé pozitivní vnímání nerozplynulo poté, co si top obleču a odcvičím v něm lekci jógy. Zatím měl tu čest jen se zmíněnou aktivitou a na běh jsem jej vzala místo sportovní podprsenky - doposud nezklamal. Ještě mám v plánu ho vzít na badminton nebo až vyrazíme lozit na stěnu. Nicméně si myslím, že kreativitě v podobě jeho využití se meze nekladou. Já bych ale volila nižší až střední intenzitu pohybu. A upřímně, je tak krásný, že si jej nechávám na speciální příležitosti.

A už k samotnému testování. Z mé zkušenosti top perfektně sedí, u krku i po stranách příjemně doléhá k pokožce a spodní široká guma stahuje tak akorát. Absolutně nikde mě netlačí, což je při józe obzvlášť důležité. V průběhu jógové praxe je třeba hlubší koncentrace pro dosažení maximálního mentálního i fyzického uvolnění a není zde prostor pro jakékoliv rušivé elementy. 

Ačkoliv top nemá vyztužení, nedeformuje ženské křivky, ba naopak. Zároveň, ale neodhaluje víc, než si my ženy přejeme, zejména pokud je nám zima. Hlavní část topu je vyrobena z dvouvrstvého pevného materiálu, který vše bezpečně kryje a nikde nic neprosvítá. Zadní díl je tvořen kříženými širšími pásky, které nejen dobře vypadají, ale jsou prakticky střižené tak, aby se schovaly pod nátělníkem.

Osobně shledávám jako velké pozitivum, že můžu top nosit samostatně anebo jej používat jako sportovní podprsenku. #malaprsaapproved

Materiálové složení: 92 % polyester, 8 % elastan

Dlouhé kalhoty CRAFT UNTMD Shiny

Na úvod bych ráda podotkla, že jsem nikdy nebyla fanouškem lesklých materiálů. Mám za to, že je velmi tenká hranice mezi vkusným a nevkusným pojetím outfitů s lesklými prvky. Jak už to tak ale bývá, vnímání a úhel pohledu se v čase mění a ne jinak tomu bylo i v mém případě. Právě decentně zvolený lesk mě přesvědčil, abych dala kalhotám šanci.

Komfort kalhot spatřuji ve splnění dvou pro mě důležitých kritériích. Použitý materiál je pevný, ale optimálně prodyšný, během cvičení mi v kalhotách nebylo nikdy tepleji, než by bylo vhodné. Komprese je adekvátní, kalhoty příjemně přilnuly k pokožce, ale nikde netlačily, a tak vytvořily pocit druhé kůže. Pas je ukončen do široké gumy, naprosto totožné jako v případě zakončení topu. Díky pevné široké gumě v pase kalhoty perfektně drží na svém místě a i během dynamičtější jógy se nehnou ani o centimetr.

Co si budeme povídat, estetická stránka je vedle funkčnosti a komfortu neméně důležitá. Po oblečení kalhot nemusíte mít strach o sytost barvy, protože z vnitřní strany nejsou podloženy světlým materiálem, tudíž nehrozí, že by se barevná sytost změnila. V celém objemu si drží hezký tmavě kovový odstín.

Ze sportovních aktivit kalhoty používám zatím pouze na cvičení jógy. Právě kvůli kovovým odstínům je vnímám jako módní záležitost, což mi evokuje určení spíše na fitness aktivity. Díky jejich civilnímu vzhledu jsem si je vzala i na koncert nebo nenáročnou procházku, čímž zapadly do mého sportovně volnočasového šatníku.

Materiálové složení: 82% polyester, 18% elastan

Celou kolekci si můžete prohlédnout ZDE

Gabriela Viktorinová

CRAFT Product manager

 

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami