Recenze pánského trika CRAFT ADV Warm Fuseknit Intensity


 

Snažil jsem se tričko Craft ADV Warm Fuseknit Intensity využít co nejvíc v prostředí, pro které je dělané. Tedy do mrazu. Obvykle si beru na sebe tři vrstvy oblečení, ale tentokrát jsem se zaměřil jen na dvě. Aby bylo jasno hned na začátku, tak jsem ho používal jen na běhání.

Padne na tělo krásně a vůbec se mi ho nechtělo sundávat, což se mi ještě nestalo. Tou druhou vrstvou je většinou nějaká bunda. 
 
 
Zjistil jsem, že i v mrazu zhruba -8 stupních díky němu nemusím extrémně vrstvit a můžu se soustředit na výkon a nebýt při tom nabalený. Krom vysoké pohodlnosti na těle není vůbec cítit jakákoliv vlhkost při delším či rychlejším běhu. Ta pohodlnost materiálu je až moc příjemná. Craft Warm Fuseknit Intensity hlavně nepropouští pryč teplo a pěkně hřeje. Vím, že s tímhle trikem se bude krásně běhat jen v něm samotném v teplotách třeba okolo 0 nebo i méně.
 
 
Byl jsem ve všech ohledech příjemně překvapený, ač jsem se snažil najít i nějaké negativum. Nenašel jsem ho. Materiál vypadá, že vydrží zase na pěknou řádku let, což je výborné zjištění. Za mě osobně to je to nejlepší co jsem na sobě v zimním běhání měl. Starší verze funkčního prádla od Craftu rozhodně nemůžu nijak napadat, ale tento model je o level výš. Čekal jsem, že to bude ok. Ono to bylo skvělé. Díky mé příjemné zkušenosti mohu jen doporučit a pro sebe si chci pořídit ještě minimálně další kus.
 
Autor: Filip Danielka
 
 

Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami