Recenze pánské běžecké bundy CRAFT Hydro


V první řadě bych chtěl velmi rád poděkovat společnosti Craft CZ & SK, za možnost být testerem této nové naložené bundy 🤩

 

Jedná se o běžeckou bundu s kapucí, která je odolná proti větru a vodě. Za mě jde o ideální volbu do podzimního a jarního deštivého počasí. Snese i chlad, čili v zimě a sněhu za ni budete také velmi vděčni.

Bunda obsahuje membránu Ventair Wind ... mimochodem materiál Ventair představuje to nejlepší z pokročilých materiálových systémů. Nabízí ochranu proti vodě i větru v kombinaci s vynikající schopností transportovat pot.

 

Parametry bundy: 10 000 mm, 10 000 g / m2 / 24hod

   

Pocitově je bunda neskutečně lehoučká a příjemná, skvěle ergonomicky tvarovaná, neomezuje vůbec při pohybu a vypadá opravdu skvěle.

V rámci voděodolnosti má samozřejmě lepené švy a voděodolný zip.

Za mě určitě chválím rukávy, které jsou pouze částečně zakončeny elastickou širokou gumou (nemám rád, když má bunda lem rukávu a také spodní část ukončenou úzkou gumou po celé délce), čili tuto volnost mám velmi rád.

Kapuce má možnost regulace tvaru i obvodu, čímž si ji umíte skvěle přizpůsobit doslova na vaši hlavu.

Bunda HYDRO má samozřejmě i větrací otvory, které jsou pod pažemi (ty jsou řezané laserem) a na zadním díle je větrací otvor v celé šíři zad pro zvýšení ventilace. Tedy nemáte ten pocit skleníkového efektu, jako u jiných značek.

Co se týče bezpečí, tak obsahuje i reflexní detaily na předním i zadním díle.

   

 

Abych nezapomněl, bunda má i jednu náprsní kapsu ... pokud je to pro vás málo, tak si myslím, že v dnešní době běžeckých opasků jich více ani není třeba.

Pokud se tedy stále rozhodujete a nevíte jakou bundu si zakoupit, tak neváhejte a investujte peníze do Craft HYDRO. Nebudete litovat!

                                                                                                                                                                               Tomáš Cinko

                                                 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami