Recenze funkčního trika Craft Active Intensity


Na vyzkoušení tohoto trička jsem se moc těšila. Značka Craft je jedním z mých oblíbenců, a vím, že mi jejich produkty zatím vždy vyhovovaly, oblečení bývá pohodlné a dobře sedí. Už předem jsem tedy tušila, že moje recenze bude kladná.

Tričko Active Intensity jsem si vybrala, protože jsem bohužel ten typ člověka, kterému je venku velmi často zima. Podzim a zima rozhodně nepatří mezi mé oblíbené roční období a tím pádem neustále hledám kvalitní oblečení, které mě při běhu, na túrách, nebo na koni udrží v teple.

Active Intensity je výborná základní vrstva pro všechny druhy sportů. Krásně obepíná tělo a přizpůsobí se pohybu. Je lehké a velmi příjemné. Moc mě potěšilo, že i po častém praní triko drží svůj tvar a nejsou na něm zatím znát žádné známky opotřebení jako vyblednutí, vytahané nitě apod. Tímto tričkem se mi doplnil sportovní šatník o kousek, který má přiměřený tepelný efekt a přitom výborně odvádí pot. Bude mým velkým pomocníkem na spoustě dalších výletů a u sportovních aktivit. V zimě ho člověk samozřejmě musí doplnit dalšími vrstvami, ale jako spodní vrstva plní svou funkci tak, jak jsem očekávala.

Tento produkt můžu doporučit všem, kteří mají rádi pohodlí při pohybu a ocení lehké funkční triko do nepříznivého počasí. 

 

                                                                                                                                                                             Tereza Zichová


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami