Recenze Dres CRAFT PRO Aero a cyklokratasy CRAFT ADV Endur Lumen


Odzkoušeno ve všech podmínkách. S dresem a kalhotami jsem zvládl klasické letní vyjížďky, 6 °C v italských alpách i jeden závod na brněnském automotodromu. Všude maximální spokojenost a těším se na další kilometry.

Kalhoty ADV Endur Lumen zvládly bez problémů celodenní vyjížďky. Kalhoty mají nohavice zakončené dlouhým páskem, který výborně drží a za celou vyjížďku se ani nehne, ale zároveň není nijak nepříjemný díky velké šířce. Na pochvalu jsou i šle přes ramena, které jsou z prodyšného materiálu a člověk o nich ani neví. Jednoduchý design s reflexním nápisem na jedné nohavici určitě nikoho nezklame.

Dres CRAFT PRO Aero v jednoduchém designu vypadá perfektně. Materiály jsou neskutečně lehké a příjemné na tělo. Materiál na rukávech není zakončený švem a je dostatečně elastický, což ocení všichni, co jako já nemají postavu vrchaře, nikde nic neškrtí. Trojdílné kapsy na zádech jsou dostatečně hluboké a prostorné, takže na delší vyjížďky se vejde všechno, co s sebou cyklista potřebuje. Nechybí ani kapsa na zip na klíče nebo peníze na kávu.


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami