Recenze dámského trika CRAFT PRO Hypervent LS Wind


 Na jaře jsem měla šanci vyzkoušet aktuální novinku od Craftu – dámské triko PRO HYPERVENT WIND s dlouhým rukávem. Testovala jsem ho zejména při běhu jak v nižší intenzitě během klusů v terénu, tak ve vyšší intenzitě při trénincích na dráze. Triko je vyrobeno z příjemného a hlavně velmi lehkého materiálu. Celá přední část slouží jako ochrana proti větru, v zadní části a podpaží je naopak materiál velmi jemný a prodyšný. V přední části je ještě navíc umístěna drobná kapsička na zip a rukávy trika jsou prodloužené s otvory na palce, což člověk ocení zejména v chladnějším počasí. 

         

V teplejších podmínkách jsem triko nosila jako jedinou horní vrstvu, v chladnějším počasí jsem pod něj vzala ještě funkční triko Active Extreme X nebo Active Intensity. HYPERVENT WIND je trochu volnějšího střihu (já sama testovala velikost S), takže není problém pod něj obléknout právě ještě jedno slabší funkční triko. Během aktivity perfektně odvádí pot a při větrných podmínkách jsem velmi ocenila větruodolnou přední část.

 

         

Triko je na výběr pouze v bílé barvě, což mně osobně nevadí, alespoň je neutrální a hodí se ke všemu. Design trika je navíc ještě ozvláštněn natištěnými jemnými liniemi, čehož jsem si všimla, až když jsem triko viděla zblízka a tento detail se mi moc líbí. Co se týká údržby, materiál je rychleschnoucí, takže stačí večer přeprat a ráno je možné zase vyrazit. 

 

         

Podle obrázků na webu jsem si původně myslela, že se bude jednat o další klasické tričko s dlouhým rukávem do mého běžeckého šatníku. Nicméně poté, co jsem si vyzkoušela, za jakých různých podmínek ho lze využít, beru ho jako perfektní univerzální triko, které rozhodně budu používat po celý rok. Umím si představit v něm běhat/ jezdit na kole na jaře, použít ho před prochladnutím v létě, anebo na podzim v kombinaci s další vrstvou pod ním. 

 

               

Mě samotnou tedy tričko HYPERVENT WIND velice překvapilo a rozhodně se bude řadit k mým oblíbeným kouskům, ať už díky jeho univerzálnosti, lehkému materiálu nebo jednoduchému designu s hezkými detaily.

                                                                                                                                                             Autor textu: Julie Šimáčková

                                                                                                                                                     


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami