Recenze dámské bundy Craft Storm Balance


Dámská bunda CRAFT Storm Balance nezaujme pouze svým decentním designem, ale i svou lehkostí a komfortem - člověk vlastně ani neví, že ji na sobě má. Kombinace tří barev – bílá, světle a tmavě šedá se zkrátka hodí ke všemu. Navíc 1. vrstva je tvořená z recyklovaného materiálu (100% recyklovaný polyester), jenž je velice příjemný na dotek. Je super, že švédská značka CRAFT je šetrná i k naší přírodě.

                 

Naskytla se mi ta možnost, vyzkoušet bundu za každého počasí. At‘ už padal sníh, lehce pršelo, foukal vítr nebo svítilo sluníčko bunda odvedla svou práci vždy na 100 %. Proti větru je bunda chráněná 2. vrstvou - větruodolným materiálem s membránou VentaAir Wind. Díky lehkému zateplení v hrudní části a elastickému fleecu v podpaží a na zadní části, mi bylo vždy tak akorát a nemusela jsem se bát, že se po běžkách zpotím a prochladnu, jako tomu bývá často u konkurenčních značek. Navíc bunda díky své elasticitě skvěle padne na tělo a velikostně také sedí velmi dobře.

Velkou výhodu bych viděla také v tom, že bunda je zaopatřena, jak na zadní části, tak i na přední části, reflexními páskami, takže se nemusíte bát na běžky vyjít i ve večerních hodinách. Auta vás rozhodně nemohou přehlédnout.

Bunda obsahuje dvě přední, poměrně velké, skryté kapsy na zip, kam si člověk může dát např. mobil, peněženku apod. 

Jedinou malou nevýhodu bych viděla v tom, že bunda neobsahuje kapuci, která by ještě více mohla ochránit proti dešti, ale od toho jsou čepice a čelenky. Takže je to lehce přehlédnutelný nedostatek.

Ačkoliv je bunda určena především na běžecké lyžování, tak si myslím, že rozhodně najde uplatnění i u jiných sportovních aktivit – turistiky, běhu apod.

Bundu velice doporučuji - jak hobíkům, tak i výkonnostním sportovcům, protože svou funkci plní na 100 % - z mé strany to byla láska na první pohled!

 

Autor textu: Tereza Ticháčková

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami