Ocenění pro CTM ULTRA CARBON RACE REBEL


S hrdostí Vám oznamujeme, že naše běžecká bota CTM Carbon Race Rebel byla vybrána jako jedna z nejrychlejších běžeckých bot v soutěži Runner’s World Shoe Awards 2022.

Program testování obuvi The Runner’s World je pravděpodobně nejpřísnější v tomto odvětví. Více než 250 běžců testovalo přes 90 párů běžecké obuvi, aby mohli představit 23 nejlepších ve 4 kategoriích - FAST, SOFT, SUPPORT, TRAIL.
Klíčovými vlastnostmi pro testování byly odpružení, flexibilita, stabilita a celkový dojem.

Zajímá vás recept na jednu z nejrychlejších bot světa? Budete potřebovat tři ingredience: Velmi nízkou hmotnost, maximální energetickou návratnost a především karbonový plát. 

CTM ULTRA CARBON RACE REBEL je závodní silniční bota, která má rychlost v krvi. Její využití je ryze výkonnostní a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější běžce všech výkonnostních úrovní. Díky nezvykle vysokému komfortu tlumení se totiž nejedná o speciál pouze pro pár elitních atletů. Výhody energetické návratnosti a karbonového plátu procházející tlumící vrstvou může využít úplně každý.

Za tímto modelem stojí kromě týmu designerů, konstruktérů a analytiků také ikona amerického běhu, uznávaný trenér a fyzioterapeut Tommy Rivs. Tommyho know how bylo klíčem k vytvoření této špičkové boty, která posouvá fenomén karbonových závodních bot zase o kousek dál.

Našeho vítěze najdete v síti autorizovaných prodejců Craft

 

 

                            

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami