Novinky v běžecké kolekci


Nejjednodušší ze sportů, to nejlepší z aktivit. Běh skutečně překypuje neodmyslitelnými superlativy. Stejně jako naše řada běžeckého oblečení, která je určena pro sportovce, kteří rádi běhají, na jakékoliv úrovni.

Koncept HYPERVENT zůstává vévodící kolekcí běžeckého oblečení.

 

                                   

Ideálním řešením pro intenzivní běh v nepříznivém počasí je bunda PRO HYPERVENT vytvořená z velmi lehkého a jemného materiálu vyniká skvělou prodyšností a atraktivním, elegantním střihem. Lehký prodyšný materiál s ventilačními otvory a meshovými panely zajistí potřebnou cirkulaci vzduchu a regulaci vlhkosti. Pokud se v průběhu výběhu změní podmínky, je možné bundu sbalit do vlastní kapsy a díky široké elastické gumě umístit kolem pasu. 

    

   

Novinkou, se kterou přišel Craft již v roce 2021 je ultralehké běžecké triko PRO Hypervent Wind s ochranou proti větru na předním dílu. Díky kombinaci lehkého, extrémně prodyšného materiálu a větruodolné membrány vznikl exkluzivní, velmi oblíbený kousek, vhodný na jarní výběhy ve větrných podmínkách. 

 

 

Na výběhy v chladnějších podmínkách potěšíme všechny příznivce udržitelné sportovní módy kalhotami PRO Hypervent  vyrobenými z recyklovaného materiálu. Dámská varianta disponuje meshovými kapsami na bedrech, zipy na koncích nohavic a prodyšnými panely po stranách, což činí z kalhot spolehlivého parťáka pro výkonnostní běh.


Pánská verze se liší od dámské zejména střihem a některými detaily. Mužům nabízíme stále populárnější volnější střih se zužujícími se nohavicemi, který je velmi pohodlný. Model je doplněný o 2 boční kapsy, laserem řezané ventilační otvory, zipy na koncích nohavic a šňůrku v pase. 

 

Ideální volbou pro výkonnostní běh v  horkých dnech je běžecké triko a nátělník PRO Hypervent vytvořené z  lehkého materiálu s perforovanými panely. Rychleschnoucí materiál efektivně odvede pot od pokožky, přináší mimořádnou ventilaci a chlazení pro optimální výkon.

Pro intenzivní tréninky a závody v teplých letních dnech pánové ocení velmi lehké běžecké šortky PRO Hypervent.

Komfortní součástí ženského sportovního šatníku pro letní období je běžecká sukně PRO HYPERVENT, podšitá přiznanými delšími boxerkami z pružného a prodyšného materiálu. Populární verze šortek 2v1 se skládá z vnitřních boxerek z lehkého funkčního pružného materiálu a svrchních volnějších šortek. Pro uschování gelů, energy tyčinek nebo jiných drobností poslouží meshový panel s kapsami na bedrech. 

 

Základem běhu je správná běžecká obuv. Z naší nabídky si vybere hobby běžec kombinující různé povrchy i zkušený maratonec. 

CRAFT PRO ENDUR DISTANCE je moderní běžecká bota se vším všudy. Lehká, pohodlná a proklatě rychlá. Srdce této novinky tvoří TPE tlumící pěna Pebax, která se stává podobně zavedenou značkou, jako je Vibram mezi výrobci gripu. Tlumení Pebax dnes naleznete u každé silniční boty, která to s rychlostí myslí vážně. Mezi hlavní výhody tohoto materiálu patří velmi nízká hmotnost, příjemně vysoká měkkost a především extrémní energetická návratnost, která vás doslova vymrští do dalšího kroku.  Grip je hladký a vysoce přilnavý. Doma je PRO Endur Distance na asfaltu a zpevněných površích, kde budete jen těžko hledat slabiny této vyladěné boty. 

 

 

Karbonová revoluce přichází i do trailu. Už vám nemusí být líto, že technologie karbonových bot je přístupná pouze silničním běžcům. CTM Ultra Carbon Trail je tady pro všechny, kdo chtějí nekompromisní obutí s agresivním gripem a vysokou stabilitou, které zároveň podpoří rychlost a ekonomiku běžeckého kroku.

 

Druhá generace úspěšné karbonové závodní boty. CTM Ultra Carbon 2 pokračuje v tradici a díky citlivým úpravám posouvá už tak vysoký standard na ještě vyšší úroveň.                                                                                                                                                       

                

Nejčastější požadavek při výběru nových běžeckých bot? Chci, pohodlnou botu, ve které mohu běhat všude! A přesně za tímto účelem jsme navrhli univerzálku NORDIC SPEED 2, která si hravě poradí běháním v terénu a zároveň je plně využitelná na silnici a zpevněných cestách. 

Další inspiraci běžeckého oblečení najdete ZDE


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami