Jezdi jako NOR


Jestli Ti to pojede jako Norům, to je na Tobě, ale oblečení, ve kterém jezdí norská reprezentace v běžeckém lyžování, biatlonu a severské kombinaci Ti nabídnou můžeme.

Jsme partnerem Norské lyžařské federace, což znamená, že lyžaři nejúspěšnějšího národního týmu v běhu na lyžích na světě závodí a trénují v oblečení CRAFT.

Norská kolekce je vytvořena pro ty nejlepší výkony za každého počasí. Při tréninku, kdy mrznou kosti i do boje o nové rekordy a medaile.

       

 

Bunda CRAFT Nor ADV Nordic Training 2 je spolehlivou volbou pro sportovce, kterí si rádi dají do těla. Membrána Ventair ochrání tělo před nepříznivými podmínkami a prodyšný fleece v zádové části zvyšuje prodyšnost a poskytuje tepelný komfort.

 

           

           

 

Bunda CRAFT Nor ADV Nordic Speed je určena pro běžecké lyžování o vyšší intenzitě. Spolehlivě odvede přebytečné teplo těla a zároveň v případě potřeby mírně zahřeje. 

 

       

          

 

Elitní třívrstvá běžkařská bunda CRAFT Nor PRO Nordic Race Insulate je výbornou volbou pro všechny běžkaře, kteří preferují vysokou intenzitu pohybu a to i v chladnějších dnech. 

 

       

 

Elitní kalhoty CRAFT Nor PRO Nordic Race pro běžecké lyžování o vysoké intenzitě se schopností rychle odvětrávat přebytečné teplo těla. 

 

      

   

 

Pánské technicky vysoce propracované elastické kalhoty CRAFT Nor ADV Nordic Race Warm jsou určeny pro běžecké lyžování ve vysoké intenzitě. Membrána na přední straně ochrání tělo před nepříznivými vlivy počasí a zadní pružná část odvede přebytečné teplo. 

 

      

Lehké závodní rukavice CRAFT Nor PRO Race s větruodolnou membránou jsou určené těm běžcům a běžkyním na lyžích, kteří preferují intezivní jízdu ve svižném tempu.

Velmi technicky propracované rukavice CRAFT Nor PRO Ventair Wind nezklamou jak závodníky běžeckého lyžování, tak i výkonnostní běžce. 

Uvidíme se ve stopě. SKOL!

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami