Koncept SubZero


Kolekce Subzero je pokračováním úspěšného běžeckého konceptu určeného do mrazivých podmínek .

 

 • Triko ADV SubZ LS 
 • Materiál: 100 % polyester 

Zateplené běžecké triko se stojáčkem na zip ADV SubZ lze nosit samostatně jako 2. vrstvu v mírnějších podmínkách nebo jako podvlékací vrstvu pod bundu v mrazivém počasí. Velmi komfortní, ale zároveň praktický kousek, který zaujme přední místo ve vašich běžeckých šatnících. 

 

 

 

 • Bunda ADV SubZ 2 
 • Materiál: přední díl: 100 % polyester; zadní díl a rukávy: 88 % recyklovaný polyester, 12 % elastan 

Zateplená bunda s větruodolnou membránou ADV SubZ 2 je určená primárně na běh v mrazivých podmínkách. Lehké zateplení trupu v přední části má za úkol udržovat teplotu, a naopak na rukávech a zádech je materiál prodyšný pro lepší odvod potu a efektivní termoregulaci. Díky elegantnímu provedení doladí bunda perfektně i sportovní volnočasový outfit. 

 

 

 

 • Bunda ADV SubZ Sweater 2 
 • Materiál: přední díl: 100 % polyester; zadní díl a rukávy: 88 % recyklovaný polyester, 12 % elastan 

Velmi elegantní a stylová bunda se stojáčkem ADV SubZ 2 překračuje hranice sportovní módy a stává se designovým, ale zároveň praktickým kouskem, který se neztratí ani v bílé stopě nebo při běžném nošení. Lehké zateplení trupu v přední části s větruodolnou membránou Ventair Wind má za úkol udržovat teplotu, a naopak na rukávech a zádech je materiál prodyšný pro lepší odvod potu a efektivní termoregulaci. 

 

 

 

 • Kalhoty ADV SubZ Tights 2 
 • Materiál: přední díl: 100 % polyester; zadní díl: 88 % recyklovaný polyester, 12 % elastan 

Běžecké kalhoty ADV SubZ Tights 2 se zateplením předního dílu jsou určené do mrazivého počasí. Díky civilnímu vzhledu se dají tyto kalhoty využít i při procházkách zimní krajinou. Samozřejmostí jsou praktické detaily jako reflexní prvky, skrytá kapsička na bedrech nebo příjemný česaný fleece z vnitřní strany kalhot. 

 

Pro pány: 

 

 

 • Kalhoty ADV SubZ Wind Tights 2 
 • Parametry: vodní sloupec: 8 000 mm; prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod 
 • Materiál: přední díl: svrchní vrstva – 100 % polyester, membrána VentAir Wind – 100 % polyuretan; zadní díl: 8 7% recyklovaný polyester, 13 % elastan 

Běžecké kalhoty ADV SubZ Tihts Wind 2 s větruodolnou membránou VentAir Wind jsou ideální volbou pro zimní výběhy v nevlídném počasí. Díky civilnímu vzhledu se dají tyto kalhoty využít i při procházkách zimní krajinou. Samozřejmostí jsou praktické detaily jako reflexní prvky, skrytá kapsička na bedrech nebo příjemný česaný fleece z vnitřní strany kalhot. 

 

Pro pány:

 

 

 • Sukně ADV SubZ 2 
 • Materiál: přední díl: 100 % polyester; zadní díl: 88 % recyklovaný polyester, 12 % elastan 

Dlouhodobě oblíbeným dámským produktem je zateplená sukýnka ADV SubZ 2. Pro vytvoření stylového outfitu doporučujeme sladit s bundou se stojáčkem ADV SubZ Sweater 2, primárně určená na zimní výběhy, velkou parádu udělá ale i při běžném nošení Zateplení v celém obvodu sukně je doplněno bočními panely z elastického materiálu, které sportovkyním dodají naprostou svobodu pohybu. Sukýnka se nosí na funkční kalhoty, z naší nabídky jsou vhodné například kalhoty Essence Warm Tights. 

 

 

 • Vesta ADV SubZ 2

Dámská zateplená vesta CRAFT ADV SubZ 2 s větruodolnou membránou Ventair Wind je ideální volbou pro výběhy v chladnějších podmínkách. Tento elegantní a designový kousek doporučujeme zkombinovat s trikem ADV Subz LS 1911331.
Běžecká řada SubZ (Sub Zero) je určena do podmínek pod bodem mrazu.

 

 

Celý koncept najdete zde http://bit.ly/Craft_SubZ

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami