Jedeme v tom spolu! Aneb nejlepší jezdí v CRAFTU!


V dálkových bězích na lyžích (Jizerská 50, Marcialonga, Vasaloppet) je světovým pohárem seriál Ski Classics (15 závodů v 6 zemích), ve kterém dlouhodobě působily dva české týmy - eD system Silvini team (letos na 8. místě z 35 týmů) a Vltava Fund ski team (letos na 11. místě z 35 týmů). Oba týmy mají dlouhou a úspěšnou historii, kdy dokázaly své závodníky dostat na stupně vítězů v jednotlivých závodech a jezdili v nich nejlepší závodníci z ČR, které v poslední době doplňují i zahraniční závodníci.

Nyní se oba týmy dohodly na společném fungovaní a spojují svoje síly dohromady. Vzniká tak nový tým s názvem eD system Vltava Fund team. "Race team tak získá stabilnější podporu servisu spolu s větší kvalitou závodníků a jistější formu financování, ostatní členové získají více možností pro společné trénování, soustředění nebo ježdění na závody včetně servisu. Zkrátka a dobře by to pro všechny mělo být jen a jen lepší." dodává ke změně Marek Pazderský (Pro team director of the year 2023), který bude novému uskupení spolu s Josefem Korhoněm šéfovat. Jak už ukazuje název týmu, tak hlavními partnery budou společnost eD systém, přední IT distributor ve střední Evropě, zastoupený panem Hynkem Tylem a společnost Vltava Fund zastoupená panem Danielem Gladišem.

CRAFT se stal třetím významným partnerem. který bude pro celý tým zajišťovat kvalitní a funkční oblečení pro veškeré sportovní aktivity. Kromě toho se také spojují oba servisní týmy (Skiservis Mára a skupina kolem rodiny Ročárků), které dokázaly v minulosti často porazit mnohem početnější a bohatší servisní týmy ze Skandinávie, což by mělo přinést opět ještě větší kvalitu.

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami