Cyklobundy CRAFT do každého počasí


Nabídka cyklistických bund Craft pokryje veškeré požadavky. Naše bundy chrání proti větru, dešti a chladu při zachování prodyšnosti.

 

                             

                                           

Z připravovaných konceptů pro sezónu jaro/léto 2021 si vybere profesionál i nadšený hobík.

Nano

Ultralehký koncept Nano s inovativní meshovou konstrukcí, která zajišťuje mimořádnou prodyšnost a bleskurychlý odvod potu od pokožky je ideální pro cyklisty, kteří řeší každý gram svého cyklovybavení. Exkluzivní funkčnost této řady podrží sportovce i během těch nejintenzivnějších výkonů.

Cyklobunda PRO Nano Wind

Gramáž: 21 g/m2

Neuvěřitelně lehká, sbalitelná, větruodolná bunda PRO Nano je určena elitním cyklistům a náročným uživatelům, kteří si rádi dopřejí produkty s nejvyšší úrovní kvality a propracovanosti. Bunda PRO Nano patří k jedněm z nejlehčích větruodolných cyklobund na trhu.

 

         

 

Handmade Cyclist (HMC)

Jedinečný koncept HMC pochází od britského designového studia HandMade Cyclist.

Cyklobunda CRAFT ADV HCM Hydro

Pánská lehká větru a vodě odolná cyklistická bunda CRAFT ADV HMC Hydro s lepenými švy je ideální na vyjižďku v nevlídném počasí. 

 

 

Endurance

Cyklistická řada Endur je určená všem, kteří hledají spolehlivou součást své cyklovýbavy pro dlouhé hodiny strávené v sedle kola.

Cyklobunda ADV Endur Hydro

Lehká větru a voděodolná cyklistická bunda ADV Endur Hydro s lepenými švy je praktickým řešením do proměnlivého počasí - v případě potřeby, ji lze jednoduše sbalit do kapsy skryté ve švu. Díky slušnému poměru obou parametrů – vodního sloupce a prodyšnosti, je tato bunda ideální volbou do jarních plískanic.

Pro dámy v růžové s tmavě modrou.

 

 

Pro pány v černo-šedé kombinaci.

 

Cyklobunda CRAFT CORE Endur Hydro

Dámská větru a vodě odolná cyklistická bunda CRAFT CORE Endru Hydro s lepenými švy je vhodná na vyjižďku v nevlídném počasí.

Materiál: přední díl: 100% polyester; zadní díl: 100% polyuretan

Pro dámy střídmá černo-šedá nebo veselejší černo-oranžová kombinace.

 

 

 

Cyklobunda CRAFT CORE Endur Hydro

Pánská větru a voděodolná cyklistická bunda CRAFT CORE Endur Hydro s lepenými švy je vhodná na vyjižďky v nevlídném počasí.

Materiál: přední díl: 100% polyester; zadní díl: 100% polyuretan

 

 

Offroad

Cyklistický koncept Offroad je určen milovníkům ježdění v přírodních podmínkách nebo zkrátka všem, kteří preferují komfort před přísnou ergonomií.

Cyklobunda CRAFT ADV Offroad Wind

Pánská lehká cyklistická bunda CRAFT ADV Offroad Wind odolná proti větru a částečně proti vodě je ideální do nestálého, větrného počasí.

Materiál: 100% polyester
Gramáž: 45 g/m2

 

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami