CTM ULTRA CARBON


Nechceme kopírovat a jít s davem. Naším posláním je inovace a dopředu nás žene neomezená představivost. Proto jsme si položili otázku, zda by se výhody karbonových bot daly přenést i mimo silnici a poskytnout tak běžcům nástroj, který maximálně naboostuje jejich výkonnost na všech površích a vydrží plně funkční déle, než jenom pár desítek kilometrů.

                                                         

 

Karbonové závodní boty jsou fenoménem posledních měsíců. Craft ale posouvá tento koncept o úroveň výš a otevírá tuto nekompromisní kategorii i skupině běžců, která mohla až doposud pouze závidět dráhařům a ryzím silničářům. Všechny závodní karbonové boty jsou charakteristické svou extrémně nízkou životností a “křehkostí”. Využití tak najdou výhradně v ideálních podmínkách silničních a dráhových závodů. Co kdybyste ale mohli využívat předností karbonu i mimo tartan a silnici? A přesně o tom je naše novinka CRAFT CTM ULTRA CARBON.

                                  

                              

Na začátku byla myšlenka, následovaly měsíce vývoje a vy se nyní díváte na výsledek. První univerzálně laděnou karbonovou závodní botu určenou na silnici i do lehkého terénu, která neztratí své skvělé vlastnosti ani po několika stovkách kilometrů. Těžko budete hledat všestrannější botu se srovnatelnou dynamikou, rychlostí a odolností.

 Základním kamenem, na kterém CTM ULTRA CARBON stojí je karbonový plát s unikátním rozdělením v oblasti palce. Díky tomu je tato bota perfektně tuhá a dynamická v přechodu do odrazu a zároveň umožňuje používat přirozenou práci prstů a příčné klenby ke stabilizaci chodidla. I v lehkém terénu tak můžete běžet maximální rychlostí bez ztráty stability. 

 

 

Karbonový plát je doplněn mohutnou vrstvou ultralehké tlumící pěny Vault Foam se skvělou měkkostí i energetickou návratností. Vaše chodidlo pevně a spolehlivě obepne maximálně prodyšný svršek z lehké strukturované síťoviny. O špičkový kontakt na asfaltu i mimo něj se stará univerzálně laděný all terrain vzorek. 

                                           

CRAFT CTM ULTRA CARBON je bota, která nezná hranice. Ať už se rozhodnete posouvat limity své rychlosti na krátkých tratích, nebo testovat svou vytrvalost na ultramaratonech, CTM ULTRA CARBON vám vždy bude krýt záda. 

Na běžecké boty se můžete těšit již brzy u svých oblíbených prodejců CRAFT.

 

               


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami