Craft Team Running - PLZEŇ, DEPO 2015


V neděli 15. července se můžete v Plzni postavit na start druhého závodu Českého poháru v týmovém běhu Craft Team Running.

Baví vás běhat v týmu raději než jako jednotlivci a rádi byste vyzkoušeli něco nového, zaběhněte si Craft Team Running! Unikátní závod, který pořádá pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda. 

Běží se půlmaraton rozdělený do 15 úseků (okruhů) cca 1400 metrů klasickým štafetovým způsobem s předávkou štafetového kolíku ve vyznačeném území. Všechny tratě jsou certifikované půlmaratony s velmi malými výškovými profily

Tým musí být čtyřčlenný.

Hlavní rozdíl od klasické štafety je, že taktika nasazování členů týmu je plně na Vás, jediná povinnost je, aby každý člen týmu běžel alespoň dvakrát.

Tři nejlepší výsledky se započítávají do Českého poháru.

Start týmů bude hromadný a předávat se bude na definovaném předávkovém území. Těšit se můžete i na hudební doprovod. Měření bude probíhat přes čipy a tři nejlepší výsledky se budou započítávat do Českého poháru v týmovém běhu.

 

Program je připraven i pro rodiny

Pro rodiny je připraven kategorie Family Run - Just for Fun - štafeta dospělého a dítěte na 1 km, kde děti běží 300 m a dospělí 700 m.

 

Všichni čtyři členové prvních 100 přihlášených štafet na závod v Plzni dostanou originální Craft trička. 

 

Mapa trati

Více informací můžete získat na oficiál stránkách Českého poháru v týmovém běhu Craft Team Running.

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami