CRAFT opět získal ocenění v prestižní anketě ISPO Award 2020!!


Úspěšně pokračujeme v tažení za sbíráním ocenění v anketě prestižního sportovního a outdoorového veletrhu ISPO. Letos jsme získali rovnou dvě!

Oceněnými produkty jsou běžecká trialová obuv OCR XCTM a elitní bunda na běžecké lyžování CTM XC Race Jacket.

 

OCR X CTM

 

Produktem, kterým CRAFT vyhrál kategorii Running je trialová běžecká obuv OCR x CTM. Tuto obuv určenou primárně pro OCR a trailové běhání porota ocenila za systém efektivního odvodu vody, za skvělou přilnavost podrážky a za celkovou propracovanost produktu.

Žádná překážka už tě nezastaví. Rozbahněný terén? Spolehnout se můžeš na agresivní podrážku se skvělou přilnavostí. Vodní příkop? Voda okamžitě vyteče díky odvodňovacím otvorům pod chodidlem! Dlouhý běh. Tvé nohy budou jako v bavlnce díky pohodlnému tlumení ARC. Šplh po laně? Odolný nylonový svršek boty s tím nebude mít nejmenší problém.

 

CTM XC Race Jacket

Elitní bunda na běžecké lyžování zabodovala v kategorii Snowsport – Nordic Apparel. Přiléhavá běžecká bunda je vyrobena z třívrstvého strečového materiálu, který je větru a voděodolný. Vysoká prodyšnost tkaniny v kombinaci s laserově řezanou ventilací zajišťuje dobré klima i při náročných trénincích a závodech. Prvotřídní ergonomie jsou pro elitní XC bundy CRAFT samozřejmostí.

 

Bunda na bežecké lyžování CTM XC Race Jacket dorazí sice až v průběhu září 2020, ale běžecké boty OCR x CTM budou k dispozici u vašich oblíbených brodejců CRAFT již v průběhu března.

 

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami