Běžecké boty CRAFT


S novou kolekcí běžecké obuvi odemykáme potenciál výkonnostního běhu. Inovativní konstrukce a špičkové materiály v čele s karbonem nám pomáhají dosáhnout nekompromisních výsledků. Ve všech terénech, na všech vzdálenostech.

 

CTM CARBON RACE REBEL

Výkon a nic, než výkon? Bota pro opravdové rebely, kteří se nebojí překročit hranice a jít si tvrdě za svým cílem. Hmotnost pod 200 gramů a dynamika, která vás dostane do cíle rychleji než většina ostatních bot na trhu. Chybět nesmí karbonový plát a tlumící vrstva s maximální energetickou návratností. Pro všechny běžce, kteří mají rychlost v krvi.

Pro dámy i pány v rebelsky černé barvě.

 

CTM ULTRA CARBON

Nechceme kopírovat a jít s davem. Naším posláním je inovace a dopředu nás žene neomezená představivost. Proto jsme si položili otázku, zda by se prokazatelné výhody karbonových bot daly přenést i mimo silnici a poskytnout tak běžcům nástroj, který maximálně naboostuje jejich výkonnost na všech površích a vydrží plně funkční déle než jenom pár desítek kilometrů. Výsledek? Představujeme Vám unikátní karbonovou botu, která vydrží větší porci kilometrů a nezalekne se ani lehkého terénu. Osobní rekordy na všech tratích od desítky po ultramaraton už se třesou.

ZEBRY nebo SVĚTLE MODRÁ?  obě varianty pro dámy i pány

             

                                     

 

PRO ULTRA

Jedna bota, která zvládne vše? Inspirována špičkovými karbonovými modely, ale s cenovkou konkurující “obyčejným” běžeckým botám. PRO ULTRA je spolehlivý společník pro běžcův poctivý trénink. Dlouhé běhy, tempa, intervaly, závody. Už se nemusíte rozhodovat, co si obout podle typu běhu. 

Pro dámy ve variantě bílo-šedá se světle zelenou a šedá s růžovou.

 

Pro pány kombinace šedé s modrou nebo světle-zelenou.

                               

 

NORDIC SPEED

Nejčastější požadavek při výběru nových běžeckých bot? Chci, pohodlnou botu, ve které mohu běhat všude! A přesně za tímto účelem jsme navrhli univerzálku NORDIC SPEED, která si hravě poradí běháním v terénu a zároveň je plně využitelná na silnici a zpevněných cestách.

Pro dámy, dvě barevné varianty. Více informací k produktu najdete ZDE

 

Pro pány dvě barevné varianty.

 

CRAFT X165 ENGINEERED II

Ztělesněné pohodlí pro běhání po asfaltu a zpevněných cestách. Tak by se dala jednou větou popsat naše osvědčená silniční objemovka CRAFT X165 ENGINEERED v nové druhé generaci. 

Pro dámy v lákavé růžové nebo klasické černé barvě.

Pro pány v decentní bílo-šedé či klasické černé barvě.

 

 

CRAFT V150 ENGINEERED

Běžecká silniční bota CRAFT V150 ENGINEERED je ideálním společníkem pro běhy okolo 10 kilometrů. Základ boty tvoří pohodlné tlumení s vysokou energetickou návratností určené pro běžce s neutrálním došlapem. Díky tomu se CRAFT V150 skvěle hodí pro pohodový výběh i intervalový trénink. Spolehlivý záběr zajišťuje podešev VIBRAM MEGAGRIP se špičkovou přilnavostí na suchém i mokrém povrchu. Anatomicky tvarovaný svršek z bezešvé strukturované síťoviny se chová jako ponožka a dokonale obepne vaše chodidlo.

Pro dámy v několika barevných variacích, více k produktu ZDE

 

 

Pro pány střídmější barevné variace.

CRAFT OCRxCTM SPEED

Máte rychlost v krvi a hledáte spolehlivého společníka pro překážkové běhy? Nebo prostě jen rádi běháte v bahně a technickém trailu? V prvním i druhém případě pro vás máme dobrou zprávu. Přichází nejnovější generace naší bahenní rakety OCRxCTM SPEED, ve které hravě překonáte všechny překážky na OCR tratích i ve volném terénu.

Pro dámy v bílo šedé barvě s kombinací světle zelené, nebo tmavě šedá s prvky růžové.

 


Pro pány v zemité béžové nebo tmavě šedé barvě.

 

 

 

 

Boty CRAFT OCR x CTM

Závodní boty CRAFT OCR x CTM určené na překážkové běhy byly vyvinuty tak, aby bez problémů zvládly náročné podmínky OCR závodů.

Pro dámy v barvě multicolor s převahou růžové.


Pro pány ve dvou barevných variantách.

 

Další inspirace a informace k produktům najdete na craft.vavrys.cz.


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami