Běžecký koncept HYDRO


Pokračováním úspěšného běžeckého konceptu určeného do deštivých a větrných podmínek je bunda CRAFT PRO Hydro 2 a kalhoty PRO Hydro.

Bez ohledu na to, zda jsou déšť, mlha, mrholení a chladný vítr vašimi jedinými společníky při běhu, udrží Vás v suchu a pohodlí.

                                                             

Výkonnostní běžecká bunda PRO Hydro 2 s inovovanou voděodolnou membránou VentAir poskytne nově ještě větší ochranu před deštěm při zachování vysoké úrovně prodyšnosti. Díky ergonomickému střihu, kapuci s možností regulace tvaru i obvodu, lepeným švům a voděodolnému zipu je ideálním parťákem do nevlídného deštivého počasí.  V neposlední řadě Vás zaujme nadčasový design - pro pány v kombinaci zelené, pro dámy v kombinaci modré.

     

     

  • Parametry: vodní sloupec: 15 000 mm; prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod 
  • Materiál: svrchní vrstva: 100 % polyester; membrána VentAir – 100 % polyuretan; spodní vrstva - 100% polyester

 

Technické kalhoty PRO Hydro z prodyšné větru a voděodolné membrány Ventair jsou určené na výběhy v nepříznivém deštivém počasí. Kalhoty jsou volnějšího, velmi pohodlného střihu, kdy přední díl je vyroben z třívrstvé membrány, zatímco zadní díl z elastického a prodyšného materiálu. 

       

 

     

 

  • Parametry: vodní sloupec: 15 000 mm; prodyšnost: 10 000 g/m2/24hod 
  • Materiál: přední díl - svrchní vrstva: 100 % polyester; membrána VentAir – 100 % polyuretan; spodní vrstva – 100 % polyester; zadní díl: 72 % recyklovaný polyamid, 28 % elastan 

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami