Vstupte do světa běhání s Atraining.cz


BĚH... fenomén dnešní doby, pro mnoho generací součástí životního stylu, ale také alternativou pobytu v přírodě.

Běžkyně a běžci, hledáte platformu, která Vás provede běžeckým světem?

Atraining pro Vás připravil programy, které kompletně obsáhnou a vyřeší vše, s čím se můžete v běhu a jeho tréninku setkat. Osobní komunikace a individuální přístup je zde prioritou.

Projekt se specializuje na přípravu individuálních tréninkových plánů, se zaměřením primárně na 2 oblasti – technika běhu a kondice. Vizí projektu je pochopení lidského těla a základní znalosti o sportovní přípravě a metodice.

Zakladatelem platformy je odborník na běh a trenér, Josef Andrle, dříve vrcholový triatlonista a duatlonista, se zkušenostmi v oboru sportovní přípravy a metodiky, předává vědomosti a zkušenosti trenérům.

"Běh je radost a zábava – to je hlavním mottem celého projektu" říká Josef Andrle.

 

   

ANALÝZA je základním a nejdůležitějším programem pro rozklíčování běžecké dovednosti, rozborem videonahrávky Vašeho běhu pomůže běžci rozklíčovat nejčastější chyby a nedostatky při běhání, které jako běžec sám nevidíte a proto se nemůžete dál posunout v samotné technice nebo výkonu a do budoucna Vás ochrání před možnými nevědomými zraněními při běhu.

Navazujícím programem je TECHNIKA – součástí tohoto programu je i prvotní program ANALÝZA a následuje několika měsíční podpora pomocí technických cvičení, nastavení on line tréninků a samozřejmostí je pravidelná účast a podpora trenéra.

   

Dalším programem je TESTOVÁNÍ – můžete se nechat otestovat jak v terénu tak v laboratoři na běžeckém pásu, pomocí zátěžové diagnostiky, výsledkem bude doporučení tepových a rychlostních tréninkových zón pro Vaše zlepšení.

Propojením všech nabízených programů je komplexní program VÝKON  (součástí tohoto programu je i program ANALÝZA a TESTOVÁNÍ), on line i osobní trénink s trenérem, který Vás dokáže připravit na krátký či dlouhý závod, abyste dosáhli plánovaného výkonu, pravidelným cvičením zaměřených na techniku běhu a zlepšení výkonnosti.

 

Ať už si vyberete kterýkoliv z programů, vždy se můžete spolehnout na osobní přístup, podporu a vedení celého tréninku přes tréninkovou platformu Atraining, kde se k výsledkům a technikám můžete na osobním profilu opakovaně vracet.

Jak spolupráce probíhá?

S každým běžcem či běžkyní pracují individuálně, po vyplnění krátkého formuláře se s Vámi spojí trenér a nabídne termín pro osobní konzultaci, kde se seznámíte a společně dohodnete termín a místo Vaší běžecké analýzy, běžeckého testu.

Místa, kde programy Atraining nabízí:

Šumperk/Olomouc/Liberec/ Bratislava

Po domluvě lze zrealizovat téměř kdekoliv v rámci České a slovenské republiky.

V blogu a podcastech na platformě Atrainingu řeší témata týkající se běhu a tréninku. Věříme, že najdete odpovědi, které hledáte.

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami