Aktuální kolekce běžeckých bot Craft


Držíte se asfaltu nebo spíše mapy a terénu?

Silnice kladou vysoké nároky jak na boty, tak na techniku ​​běhu.

Craft PRO Endur Distance je moderní běžecká bota se vším všudy. Lehká, pohodlná a proklatě rychlá, je určena pro běžce všech výkonnostních skupin, kteří hledají pohodlné a živé obutí pro trénink rychlosti i objemu. Grip je hladký a vysoce přilnavý, doma je PRO Endur Distance na asfaltu a zpevněných površích, kde budete jen těžko hledat slabiny této vyladěné boty.

M-1912183  W-1912184

Silniční bota CTM Nordlite Speed se dá popsat výrazem: „v jednoduchosti je síla“. Nabízí skvělou energetickou návratnost pro podporu výkonu všech běžců, kteří to myslí s během opravdu vážně. Nordlite Speed poskytuje běžci to nejlepší ve své třídě v oblasti dynamiky a pohodlí.

M-1913376  W-1913377

 

CMT Ultra 3 je ideální volbou pro každého běžce, který hledá svižnou botu na tempové a intervalové běhy, která se zároveň nezalekne občasného použití mimo asfalt a díky komfortnímu tlumení se v ní dá pohodlně odběhat i velmi dlouhý trénink.

M-1913385  W-1913384

CTM Nordlite Ultra je ideálním společníkem pro výkonnostně laděné běžce, kteří chtějí podpořit svůj výkon na silnici i v lehkém trailu, kde se Nordlite neztratí díky univerzálně laděnému vzorku.
Ultralehký svršek doplňuje botu jako celek a díky vysoké prodyšnosti vás nebude brzdit v žádných klimatických podmínkách.

M-1913378   W-1913379

 

CTM Ultra Lumen - bota, která funguje a reaguje na různé vzdálenosti, je ideální pro běžce s vysokým počtem kilometrů. Obsahuje mezipodešev Ud Foam™, svršek ze síťoviny z jednoho kusu a reflexní detaily. 

M-1912655  

  

 

Běháte převážně v lese a občas v ještě členitějším terénu? Pak potřebujete pár stabilních běžeckých bot se skvělou přilnavostí, které vám pomohou běžet, kamkoli budete chtít.

Trailový koncept CRAFT PRO Endurance Trail přináší novou úroveň citlivosti pro opravdové trailové běžce. Mezipodešev s pěnou Px Foam™ je navržena pro výbušný odraz ze špičky a měkký dopad při každém kroku. Středně vysoká podešev poskytuje skvělý grip v mírném terénu stejně jako na silnici a na čemkoli mezi tím. Každá část této nové boty byla pečlivě designována, aby poskytovala maximální energii v různých terénech.

M-1913374  W-1913375

     

Nejčastější požadavek při výběru nových běžeckých bot? Chci pohodlnou botu, ve které mohu běhat všude! A přesně za tímto účelem jsme navrhli univerzálku ADV NORDIC TRAIL (Nordic Speed 2), která si hravě poradí s běháním v terénu a zároveň je plně využitelná na silnici a tvrdém povrchu obecně.

M-1912177  W-1912178

Nový oblíbený společník všech trailových běžců CTM Ultra Trail je skvělou volbou pro nabíhání dlouhých objemů po různorodém povrchu - od silnice přes šotolinu a zpevněné cesty až po trailové pěšiny a chodníky.

Kombinace pěny UD Foam s agresivní geometrií vás doslova vystřelí do dalšího kroku. V trailu se přitom můžete spolehnout na dobrou stabilitu a díky unikátnímu chemickému složení i velmi vysokou životnost.

M-1912657  W-1912658

  

Craft CTM Ultra Carbon Trail stojí na osvědčených principech závodní boty s karbonem a posouvá tento koncept mimo silnice do lesů a hor. Základ boty tvoří zakřivený karbonový plát uvnitř mohutné vrstvy tlumení s extrémně vysokou energetickou návratností. Tato kombinace vás vystřelí do odrazu a prokazatelně zvyšuje efektivitu vašeho běhu. 

M-1912171

 

 

Více běžecké obuvi Craft najdete ZDE

 


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami