Craft Nanoweight prověřen testry


Čtyři sportovnci, kteří vyhráli v naší soutěži zvěřejněné na Facebookové stránce, dostali několik týdnů na to, aby otestovali triko nebo tílko Nanoweight, které si sami vybrali. Jejich zkušenosti jsou pro nás cenné, a proto jsme se o ně pro inspiraci rozhodli podělit i s vámi.

Ultralehké prádlo Nanoweight je totiž dost možná tím nejuniverzálnějším funkčním prádlem, které do letních teplot a horkých dnů Craft kdy uvedl.

 

Dámské triko CRAFT Nanoweight krátký rukáv – Šárka Spáčilová

Přestože nebylo teplé letní počasí, tričko jsem poctivě testovala. Měla jsem ho na sobě při běhání, turistice po horách a jednou na kole.

Je z velmi příjemného, lehoučkého materiálu, člověk ho na sobě prakticky necítí. Nikde mě v pohybu neomezovalo, nikde neškrtilo ani netáhlo. Zajímavá barva a vzor se zalíbila i spoluběžcům, chválili ho.

Skvělé na něm je, že se nevyhrnuje, což u triček nesnáším a vadí mi to. Tohle sedí výborně. Nezažila jsem v něm pocit "studených zad" ani při velké zátěži, což je opravdu příjemné.

Protože jsem ho měla na sobě i v deštivém a mlhavém počasí na kopcích v Brdech, ocenila jsem jeho výraznou barvu, byla jsem v terénu a mžení výborně vidět a nemohlo se stát, že si mě myslivec splete se zvěří. Také v davu v něm člověk nezapadne.

Rozhodně v něm budu běhat i nadále, splnilo všechno, co od letního trička očekávám.

Více informací o dámském triku Nanoweight najdete ZDE

 

Nátělník CRAFT Nanoweight – Marek Celar

Tílko Craft Nanoweight jsem používal hlavně na běh, ale i na kolečkové běžky, brusle a jako první vrstvu pod dres na kolo.

A jaké jsou zkušenosti po mém každodenním testování?

Překvapila mě váha! Lehčí běžecký top jsem na sobě ještě neměl. Skvělé na léto!

Díky speciálnímu „obdélníkovému" úpletu tílko odvádí pot a osychá vážně rychle – nestane se, že v teplém počasí po tréninkovém běhu máte místo tílka na těle mokrý „hadr“. Kladně také hodnotím, že se vlákna nezatrhávají a tílko je po několika týdenním používání stále jako nové.

 U spousty tílek se mi stává, že po dlouhém běhu odřou kůži pod paží. U Nanoweight jsou kraje tílka lepené a je to v pohodě!

Protože Craft Nanoweight příjemně překvapilo, už jsem na léto přikoupil i tričko :-).

Více informací o pánském tílku Nanoweight najdete ZDE

 

Dámské triko CRAFT Nanoweight krátký rukáv – Nikola Chovančeková

Keď som prvýkrát držala v ruke tričko Craft Nanoweight povedala som si „Také nič, skryjem ho do dlane.“ Zaujal ma predovšetkým materiál, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a musím súhlasiť s tým, že je naozaj také ľahké a spratné ako sa o ňom všade píše.

Počas jeho nosenia mám pocit, akoby som mala na sebe ďalšiu kožu, úplne so mnou splynulo a prispôsobilo sa môjmu telu. Výborne odvádza pot a na rozdiel od iných bežných tričiek nenasáva vlhkosť, takže jeho ľahkosť si užívam naozaj počas celého výkonu.

Ako žena takisto oceňujem, že nevytvára mokré mapy a aj keď sa mi na prvý pohľad zdalo, že bude veľmi presvitať, opak je pravdou. Aj s ohľadom na jeho štruktúru celkom dobre kryje a zjednocuje (teda pokiaľ si nedáte krikľavé spodné prádlo, to by mohlo byť trochu vidno).

Veľkú výhodu vidím tiež v tom, že má naspodku gumičku, vďaka ktorej sa oveľa menej vyhŕňa na krížoch (hlavne počas jazdy na bicykli).

Více informací o triku Nanoweight najdete ZDE

 

Triko CRAFT Nanoweight krátký rukáv – Vojtěch Řimák

Tričko jsem bohužel kvůli chladnému počasí neměl možnost zatím v plném rozsahu otestovat jako nejsvrchnější díl, ale pouze jako funčkní triko pod dres např. na kole nebo při veslování na vodě.

Testoval jsem však ve vnitřním prostoru, kde jsou teploty vyšší, člověk se zahřívá více a tričko s chladivým účinkem pro mě bylo spasením.

Má skvělý střih, kdy nejvíce oceňuji délku rukávů, které dokonale obepnou. Velmi povedený střih má také kolem krku, kde oceňuji širší střih. U velké většiny triček se límeček vytahá nebo naopak škrtí.

Milé překvapení pro mě bylo i v posilovně, kde tričko vydrželo bez většího poškození nápor činek, opakované šoupání o lavičku při bench pressu nebo posilování břišních a zádových svalů.

Už nyní se těším, až ho otestuji i jako svrchní díl při běhu či jízdě na vodě.

Více informací o pánském triku Nanoweight najdete ZDE


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami