29.5.2022 - 7.Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín


Víte, čím je zlínský půlmaraton originální? Kromě toho, že trasa vede ulicemi města s jedinečnou baťovskou architekturou také tím, že je tradiční součástí Zlín Film Festivalu – největšího a nejstaršího festivalu pro děti a mládež na světě. Díky sportovního zážitku tak běžcům a jejich rodinný příslušníkům či přátelům nabízí i skvělou festivalovou atmosféru.

7. Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2022 je silniční běžecký závod na distanci 21,097 kilometrů pro širokou veřejnost bez nutnosti příslušnosti ke sportovnímu oddílu či klubu. Součástí je závod na 10,5 km jednotlivců, tandemů a čtyřčlenných štafet na 4 x 5,25 km. Součástí doprovodného programu je i Festivalový VIVA rodinný běh na 1400 metrů.

Jsme hrdým partnerem závodu, zastavte se za námi do stánku CRAFT!  v rámci filmového půlmaratonu pořádáme výprodej vybraných dámských, pánských a dětských modelů CRAFT z běžeckých a cyklistických kolekcí jaro/léto.

Pro větší radost z běhu si můžete bezplatně zapůjčit jeden z více než stovky testovacích párů bot značky Craft a pro nejmenší sportovní příznivce máme připravenou soutěž.

najdete nás:

v sobotu 28.5. u prezentací závodníků před tělocvičnou 1. ZŠ Emila Zátopka od 10-18 hod
v neděli 29.5.  na náměstí Míru od 10-18 hod


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami