13.- 14.5.2023 Vltava Run


Letos se uskuteční jubilejní 10. ročník štafetového běžeckého závodu - Vltava Run. Celá trasa měří 360 km, ze Šumavy do Prahy, vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli. 

  • Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců
  • 36 úseků
  • 3 kraje
  • 7 okresů
  • Desítky měst a vesnic
  • A nepočítaně kroků

 

I letos jsme hrdým generálním partnerem tohoto legendárního závodu a protože to se sportem myslíme vážně, také i náš CRAFT tým se postaví na start (a možná se uvidíme i v cíli 🙋‍♀️ ⭐️ 👉 )

Téma jubilejního 10. ročníku Vltava Run se nese v duchu přípravy, aneb "Kdo je připraven, není překvapen"! Věříme, že u každého z vás proběhla svědomitá a pečlivá příprava.  I přesto najdete ZDE doporučení pořadatele, jak nejlépe se připravit na tento dvoudenní štafetový závod.

Pokud doma zapomenete kus oblečení či vybavení, žádnou paniku. Budeme připraveni s prodejním stánkem CRAFT! Trička, trenky, kalhoty, bundu a mnoho dalšího. Navíc si zde můžete vyzkoušet běžecké boty! A pokud zjistíte, že bez nich neuděláte už ani krok, přímo na stánku si je objednáte a za pár hodin, resp desítek hodin :-) na vás budou čekat v cíli.

Na stánku budou k zapůjčení i čelovky SILVA – kdo dřív přijde, ten dřív svítí.

Budeme Vás bavit nejen svým vybavením pro běh, na startu a v cíli, ale i na trase. Před Vyšším Brodem nám pomůžete se stěhováním tašek a jednu dostanete odměnou, v Solenici otevřeme občerstvovačku a připravíme fotopoint.

Odpovědi na další otázky k závodu najdete ZDE


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami