11.5. - 12.5.2024 VLTAVA RUN


Vltava Run je štafetový běžecký závod ze Šumavy do Prahy s 360 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

  • Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců

  • 36 úseků

  • 3 kraje

  • 7 okresů

  • Desítky měst a vesnic

  • A nepočítaně kroků

Téma letošního ročníku je #nicnezzazitek. Proč? Abychom všichni společně udělali závod ještě lepším a po nás i v nás zůstaly opravdu jen zážitky, ty nejkrásnější. Bez odpadků, bez dopadu, bezpečně, s ohledem na ostatní i na sebe…💙
 
 

I letos jsme hrdým generálním partnerem tohoto legendárního závodu a protože to se sportem myslíme vážně, také i náš CRAFT tým se postaví na start (a možná se uvidíme i v cíli 🙋‍♀️ ⭐️ 👉 )

Věříme, že u každého z vás proběhla svědomitá a pečlivá příprava.  Jak nejlépe se připravit na tento dvoudenní štafetový závod? To Vám doporučí hobby běžec a produktový manažer značky CRAFT Jirka Horák spolu s Ivanou Budínovou, která je obchodní zástupkyní značky  Haglöfs.

Pokud doma zapomenete kus oblečení či vybavení, žádnou paniku. Budeme připraveni s prodejním stánkem CRAFT! Trička, trenky, kalhoty, bundu a mnoho dalšího. Navíc si zde můžete vyzkoušet běžecké boty! A pokud zjistíte, že bez nich neuděláte už ani krok, přímo na stánku si je objednáte a za pár hodin, resp desítek hodin :-) na vás budou čekat v cíli. 

Na stánku budou k zapůjčení i čelovky SILVA – kdo dřív přijde, ten dřív svítí.

Budeme Vás bavit nejen svým vybavením pro běh, na startu a v cíli, ale i na trase. Na startu i na předávce ve Vyšším Brodě Vás bude čekat novinka - CRAFT BED ZONE a odpočinková zóna.

Odpovědi na další otázky k závodu najdete ZDE


Proč Craft
Značka velkých jmen a výkonů
40
Více než 40 let zkušeností a vlastního vývoje
Průkopník systému tří vrstev
Testováno vrcholovými sportovci
Prověřeno skandinávskými podmínkami