Oooops!

Zase výmluvy?
Takhle toho moc nenaběháš!

Ale aspoň se můžeš podívat na vybavení, které ti umožní vyběhnout opravdu každý den, ať je venku jakkoliv. 365 dní v roce.

CRAFT

Nezáleží na tom, kam běžím. Nezáleží, jak daleko běžím, ani s kým. Následuji jen sebe, svou vůli, své emoce. V kterékoliv roční době, v jakémkoliv počasí, jakýmkoliv terénem. Kdykoliv chci běžet - běžím. V jiskřivém svítání, za horkého poledne, ve svitu Měsíce - běžím. Dívám se a v úžasu pozoruju svět kolem. Jsem tam, kde chci být, jsem tím, kým chci být. Jsem tady a teď. Běžím. 365 dní v roce.

Hledám klid mysli...

MIND

Bunda Mind posune Tvůj běh na další úroveň. Ultralehká a větru odolná, určena pro ty, pro které je běh meditací, spojující tělo a mysl. Elastický materiál s jemnou vodoodpudivou úpravou, elegantní sublimační potisk, ventilační panely, nechybí ani kapsa na zip s pohodlným řešením vedení kabelu sluchátek.

Craft MIND - Adéla Boudíková

Hledám další výzvu...

DEVOTION

Pokud jdeš tvrdým tréninkem za maximální výkonností, potřebuješ oblečení, které odpovídá tvým ambicím. Devotion je vysoce funkční, větruodolná, lehká bunda, která Ti umožní běžet rychleji a déle. Ventilační panely v podpaží a na zádech regulují tělesnou teplotu, zatímco elastický materiál s vodoodpudivou úpravou spolu s ergonomickým střihem zajišťuje optimální volnost při pohybu. Určena všem, kteří berou běhání opravdu vážně.

44 vrcholů
CRAFT podporuje
trailový běžecký projekt
44 VRCHOLů

více zde

Nejde o to začít, ale vytrvat. Funkční materiály, propracovaný střih nebo chytré detaily jsou jen prostředky k dosažení toho, co od běhu očekáváš. Tak proč si čas věnovaný běhu maximálně nezpříjemnit?

Co pro tebe znamená běh?

MIND

Svoboda. Volnost. Relaxace.

DEVOTION

Výzva. Ambice. Soutěžení.

Kompletní běžecká kolekce ZDE

FUNKČNÍ PRÁDLO JE ZÁKLAD

GREATNESS

Spodní prádlo GREATNESS - spojení perfektního designu, funkčnosti a pohodlí. Jemný a komfortní materiál udrží tělo v suchu ve spojení s chladivým účinkem, laserem řezaný střih minimalizuje množství švů. Vysoce funkční prádlo do teplých podmínek.

VÍCE ZDE

Používáme cookies, dalši informace o použití cookies naleznete zde.