P U R E    T R A I L

Užij si ULTRA dřinu

Co se stane, když se švédský minimalismus skloubí s nejmodernějšími technologiemi? Vznikne Craft PURE TRAIL. Do detailu vyladěná ultra trailová krosovka, která využívá nejpokročilejší materiály a přitom zůstává geniálně jednoduchá.

PURE TRAIL je naše tajná zbraň pro běh v terénu. Skvěle tlumená, odolná, stabilní, rychlá jako blesk a lehká jako pírko. Nevěříš? Vyzkoušej je a všechny tvé pochyby se rozplynou jako ranní mlha nad horským trailem.

TLUMENÍ

32 mm

DROP

6 mm

HMOTNOST

260 g

TVAR

širší špička

Na co se můžeš těšit?

Srdce boty tvoří 32 milimetrů dusíkem sycené pěny CR Foam. Dusíkové pěny patří mezi ty nejlepší tlumící materiály dneška. Zkrátka to nejlepší, co můžeš svým nohám dopřát. Ve srovnání s "klasickou" pěnou je ta dusíková lehčí, měkčí, odolnější a má vyšší energetickou návratnost. Z hlediska komfortu i rychlosti dodává běžci prokazatelný benefit, o který se nechceš nechat připravit.

Drop 6 milimetrů a geometrie s agresivním zakřivením do tvaru kolébky skvěle funguje pro podporu přirozené techniky běhu i bleskurychlý přechod do odrazu.

Svršek je vyroben z jednovrstvého termoplastického meshe. Tenhle ultralight materiál je prodyšný, lehký a vysoce odolný. Společně s prostorným tvarem špičky tě tak spolehlivě provede i nejnáročnějším terénem a nejdelšími závody.

Celokontaktní podešev z vysoce přilnavé pryže dává PURE TRAIL ještě větší stabilitu a odolnost. Chybět nesmí ochranný rock plate - plastová vrstva, která funguje jako stabilizátor a štít před všemi nástrahami traliu v čele s ostrými kameny.

Teď už zbývá jediné. Vybrat si barvu!

Vyber si barvu, která tě po trailech požene dál a rychleji.

Vyzkoušej i další novinky CRAFT

Těžký kalibr na silnici a gravelu. Nejnovější generace výkonnostní běžecké boty, která je nadupaná těmi nejlepšími technologiemi v čele s karbonovým plátem a dusíkovou pěnou CR foam.


Hledáš parťáka pro trénink v různorodém prostředí? ADV NORDIC TRAIL si poradí s delšími asfaltovými pasážemi, ale doma je v trailu, kde se na něj můžeš vždy stoprocentně spolehnout.


Pebax je synonymem k rychlosti. Tlumící pěna s maximální energetickou návratností posune tvůj tréninky na vyšší úroveň. V PRO ENDUR DISTANCE zvládneš díky maximální dynamice rychlé úseky na dráze i tempový běh. Komfort mohutná vrstvy tlumení tě pak podrží při dlouhé vytrvalosti.


Seznam prodejců v ČR a na Slovensku

Klikni na mapu a najdi nejbližšího prodejce CRAFT


VAVRYS CZ S. R. O. I UHERSKOBRODSKÁ 983 I 763 26 LUHAČOVICE I ČR INFO@VAVRYS.CZ I WWW.CRAFT.CZ