CRAFT CTM ULTRA 2

Technické parametry

Jedna bota, která zvládne vše? Tak by se dala popsat naše novinka CTM ULTRA. Univerzální grip tě podrží nejen na asfaltu, ale i na zpevněných cestách a v lehkém trailu. Mohutná vrstva tlumení zajistí dostatečný komfort pro dlouhé objemové tréninky. Kombinace nízké hmotnosti, agresivní geometrie a špičkové energetické návratnosti tě doslova vykopne vpřed a podpoří tvůj výkon při závodech i tempových bězích na silnici i v lehkém trailu.

POUŽITÍ
Silnice
/ Terén
PĚNAUD FOAM
HMOTNOST
250 g
TLUMENÍ V PATĚ
40 mm
TLUMENÍ VE ŠPIČCE
30 mm
DROP
10 mm

Objem, tempo, sprint, silnice i zpevněné cesty. CRAFT CTM ULTRA 2 je až neuvěřitelně univerzální bota pro všechny běžce, kteří to s tréninkem myslí vážně a mají chuť se neustále zlepšovat.

Zjisti víc o CRAFT CTM ULTRA 2

Tvar a geometrie tohoto modelu vychází ze špičkové závodní boty CTM ULTRA CARBON. Identické jsou i použité materiály, takže reálné vlastnosti obou modelů si jsou velice blízké. Jediné, co zde chybí je karbonový plát. Zjisti víc v naší videorecenzi:


Vyber si svou barevnou variantu

Říká se, že barva neběhá. My ale tak úplně nesouhlasíme. Abys využil(a) své boty naplno, tak ti musí nejen perfektně sedět, ale musí se ti i líbit. Vyber si z barevných variant tu, která je pro tebe ztělesněním rychlosti a dynamiky a osobní rekordy na sebe nenechají dlouho čekat.

Prostor pro rychlost na každém povrchu

Druhá generace CRAFT CTM ULTRA navazuje na svého úspěšného předchůdce. I nyní tě boty podrží nejen na asfaltu, ale i v lehkém trailu. Unikátní kombinace stabilnější tlumící vrstvy s drsnějším vzorkem se skvěle osvědčí při střídání asfaltu, šotoliny a lehkého trailu. Jinou botu s podobnou kombinací dynamiky, stability a ovladatelnosti budeš hledat tězko.

Oproti svému předchůdci má CTM ULTRA 2 přepracovaný svršek, který je lehčí a poskytuje víc prostoru příčné klenbě a prstům. To ocení běžci s širším tvarem chodidla a všichni vyznavači dlouhých běžeckých disciplín. Nového tvaru se dočkal i opatek, který je nejen prostornější, ale i měkčí, aby se minimalizovalo riziko otlaků a oděrek v oblasti paty a achilovky.

Vyzkoušej i další novinky CRAFT

Nekompromisní rychlost poháněná karbonovým plátem a agresivní geometrií. Řada CTM ULTRA CARBON je tady pro ty nejnáročnější běžce, kteří hledají výkon bez kompromisů na silnici, šotolině i v trailu.


Hledáš parťáka pro trénink v různorodém prostředí? ADV NORDIC SPEED 2 si poradí s delšími asfaltovými pasážemi, ale doma je v trailu, kde se na něj můžeš vždy stoprocentně spolehnout.


Pebax je materiál zítřka. Tlumící pěna s maximální energetickou návratností posune tvůj tréninky na vyšší úroveň. v PRO ENDUR DISTANCE zvládneš díky maximální dynamice rychlé úseky na dráze i tempový běh. Komfort mohutná vrstvy tlumení tě pak podrží při dlouhé vytrvalosti.


Seznam prodejců v ČR a na Slovensku

Klikni na mapu a najdi nejbližšího prodejce CRAFT


VAVRYS CZ S. R. O. I UHERSKOBRODSKÁ 983 I 763 26 LUHAČOVICE I ČR INFO@VAVRYS.CZ I WWW.CRAFT.CZ