Je čas sklidit Craftovník!

Craftovník BĚHEJ.COM SKLIZENO

Základní lokace:

Praha

Datum sklizně:

pátek 27. 10. 2017

Každý den možná kolem něj běháš, občas u něj spočineš, aby ses vydýchal po náročném tréninku. Vždycky jsi si říkal, že se jednou zde na chvíli posadíš a budeš vnímat klid a krásy okolo. Právě na tomto krásném místě před lety vzklíčilo semínko zázračného stromu Craftovník. Strom Craftovník je nevšední odrůda stromu, který pochází ze severských zemí. Vykvétá pouze jednou za svůj život a rodí pouze 40 kouzelných plodů.

Místo, kde roste Craftovník je kousek od místa, kde po nějaký čas vznikal váš oblíbený časopis a web Běhej.com, kteří začali psát běžci samotní. Dvakrát týdně si s námi můžete jít zaběhat do jednoho z nejkrásnějších míst v Praze, kde roste i náš Craftovník. A právě teď můžeš být u toho kdy tajemný strom jménem Craftovník začne plodit.  

Buďte u toho s námi! Každý den v tomto týdnu ti odhalíme jednu informaci, které ti pomůže v pátrání po místě a čase sběru jeho kouzelných plodů.

Běžecký Craftovník

Indície

pondělí

Náš Craftovník roste v jednom známém Pražském údolí.

úterý

Tímto údolím každý týden probíhá tréninková skupina Běhej.com.

středa

Craftovník hledejte blízko jednoho z viaduktů.

čtvrtek

POZOR změna!!! Náš Craftovník bude plodit už zítra v 18:00.

pátek

Již dnes společně vyběhneme z tramvajové zastávky K Barrandovu, sraz v 17:30, k plodícímu Craftovníku. Pokud k němu budete mířit odjinud, najdete jej v blízkosti těchto souřadnic: 50°02'21.8"N 14°21'37.4"E. Plodit bude přesně v 18 hodin. Těšíme se na vás!!!

Neváhejte se zeptat!

Partner stromu:

Behej.com, s.r.o.
Pernerova 11/293
186 00 Praha 8
casopis@behej.com