Viděli jste už někdy Craftovník?

Daleko na severu, v drsných skandinávských podmínkách, uprostřed nekonečných lesů, jezer a pustých plání, se mezi lidmi během dlouhých večerů vypráví legenda. Legenda o stromu. Říká se mu Craftovník. (Craftus Sverigus Functionalis). Nikdo vlastně neví, jak vypadá. Nikdo ani neví, kde roste. To všechno až do chvíle, než jednou jedinkrát za svůj život rozkvete, aby nakonec vydal ty nejpodivuhodnější plody, které kdo kdy spatřil...  (celý příběh)

Jsou příběhy, které se časem stanou legendami - naše legenda o divném stromu se stala skutečným příběhem. Dlouho jsme čekali na tuto chvíli. První Craftovník dozrál. Přišel čas sklidit jeho plody...

10 týdnů. 40 stromů. 1600 funkčních trik Craft!

Až do konce října budou plody Craftovníků postupně dozrávat. Každé pondělí od 21. 8. se na tomto místě dovíš, které stromy budou ke konci daného týdne připraveny k očesání. Od pondělí se také na stránkách jednotlivých Craftovníků začnou postupně objevovat informace, indicie a nápovědy, které ti umožní konkrétní strom ve správný čas najít. Je tady léto, které tu dosud nebylo - sezóna Craftovníků právě začala.